Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 30.08.2015 22:21:16 

AC Práce

 
5. července 2011 - V sekci rozhovory najdete zhodnocení sezony slovy ředitele klubu Richarda Krále
 
1. července 2011 - Dočasná pozice krizového managera zrušena!
 
      Vedení chce tímto poděkovat Lukáši Brodníčkovi, jenž tuto funkci, na časově omezenou dobu, přijal a vypořádal se s ní s velkým gustem a grácií sobě vlastní. Za 3 měsíce ve funkci dokázal stabilizovat vnitroklubové záležitosti a je i jeho velkou zásluhou, že AC Práce nastoupí i do dalšího ročníku HL. Současně můžeme fanouškům oznámit, že pozici kapitána bude zastávat Dominik Kadlec, pro kterého to ale nebude nic nového, protože tuto funkci vykonával prakticky celou, právě odehranou sezonu. Tato funkce mu bude patřit až do té doby, než si Lukáš Čáslavský koupí obuv, s kterou se bude moci zúčastnit mistrovských zápasů. Když vememe v potaz to, že toho nebyl schopen po celou sezonu a to, že jeho hlavní devízou je zapomínání bot kdekoliv, kde je déle než den, tak se dá předpokládat, že tento stav bude mít pravděpodobně delšího trvání.
 
Foto za sezonu JARO 2011

 Novinky z mužstva:

29. černa 2011 - Přihláška na novou sezonu PODZIM 2011 podána a potvrzena svazovými funkcionáři!

    AC Práce tak vstoupí již do své 3 sezony v dějinách klubu a naši fanoušci se mohou těšit na další bitvy v 7. lize.

23. června 2011 - Tomáš Krajňák se fotbalového šampionátu ME do 21 let nezúčastnil kvůli zranění!

    Chceme se tak postavit za našeho brankáře a dementovat zprávy periodik, které informují o tom, že za Krajňákovou absencí stojí údajné pletky s prostitutkami v hotelu Praha. Tomáš má již delší dobu chronické potíže s kotníkem, které si přivodil již na začátku sezony v utkání proti Pivojsu. 

 

23. června 2011 - Nad týmem uplakánků vítězíme 3:2 !

    Ano, tým J.R. Clubu B skutečně jinak nazvat nelze. Jak jinak si lze vysvětlit, že pokaždé, když došlo k běžnému fotbalovému provinění proti pravidlům, čili faulu a jeho následném, ve většině případu správném odpískání, se soupeř ihned uraženě vzteká a ječí jak malé dítě, kterému rodič nedal lízátko. Pokud by rozhodčí podlehl nátlaku hráčů soupeře, pravděpodobně bychom utkání asi nedohráli, protože podle fotbalových odborníků J.R. Clubu B by se lehké otření tělem či kopačkou o soupeře mělo ihned trestat minimálně žlutým kartonkem!!!

    Vysvětlení chování soupeře je ale velice prosté, dle zákulisních informací si soupeř spletl svou tréninkovou halu na Folimance s fotbalovým placem na Zárubovce (za předpokladu konfrontace by se to vše potvrdilo, poněvadž proti pravému fotbalovému oddílu J.R. Club B jsme skutečně nenastoupili) a basketbalovou palubovku tak vyměnil ze umělku 2. generace. To mu ovšem nedocvaklo a tak se domníval, že rozhodčí, v domnění košíkového klání, dodrží i basketbalová pravidla, kde je sebemenší kontakt s hráčem soupeře trestán. Soudce se ovšem nespletl a pískal dle fotbalových zákonů.

    Více není co dodat. Snad jen to, že soupeř může být rád, že utkání s ním jsme vůbec odehráli, poněvadž jsme se nemuseli namáhat, požádat o konfrontaci a mohlo být po zápase ihned v 1. minutě. Stejně tak hráč soupeře, jenž se často vztekal, mohl být rád, že v lisovkách jsme mu vůbec dovolili nastoupit.

    Za normálních okolností, tzn. pokud by se soupeř choval jako soupeř a ne jako banda rozhádaných a ubrečených manekýnek, bych shora uvedené věci snad ani neřešil, ale nyní to nešlo jinak. A je to škoda, protože soupeř jinak působil, hlavně pár jeho hráčů, velice fotbalovým dojmem a kvalitativně nad průměrem 7. ligy. Otázkou ovšem je, kolik že hráčů bylo skutečně jeho a kolik ne.

    Komentář, jež se již bude vztahovat pouze k výkonům obou týmu, můžete číst v sekci JARO 2011. Zároveň zde bude uvedeno i zhodnocení sezony a snad se nám podaří vyzpovídat i managera Richarda Krále, aby nám o právě skončené sezoně řekl něco i on.

    

20.června 2011 - 7. liga zachována !

    V poslední kole jsme porazili v přímém boji o záchranu J.R. Club B 3:2 a zachovali jsme tak v Práci 7. ligu i pro nadcházející ročníky. Mezi střelce utkání se zapsali 2x Kadlec a 1x Laube. Podrobnosti ohledně zápasu přinese Jirka Šperl, který závěr sezóny využívá k rekreaci na chalupě v jižních Čechách nedaleko Strakonic. Pokud jsi tedy pohledná dívka, slečna či žena, Jirka tě rád pohostí dobrou slivovicí a opečeným buřtem. 

    Ve stručnosti k sezoně, vzhledem k lenosti, neochotě a nevím čemu všemu ještě, jsme neodpískali dvě utkání, díky čemuž jsme se místo postupu do 6.ligy museli v posledním kole prát o holé přežití. To se podařilo, ale uvidíme, zda-li je to dost. Někteří hráči projevili s kvalitou 7.ligy nespokojenost a přes letní pauzu, kterou jistě všichni využíjí k přípravě na sezonu, je čekají jednání s potencionálními zájemci o jejich služby.

14. června 2011 - Práce prohraje a sestoupí

Míkův ptakopysk Ferda

Během loňského fotbalového šampionátu uchvátila celý svět věštecká chobotnice Paul, která dokázala předvídat vítěze utkání. Že nejsme v Práci příliš pozadu, nám dokázal před několika dny hráč Jirka Růt, který se svěřil, že má doma ptakopyska Ferdu, který rovněž předvídá fotbalové výsledky. Narozdíl od Paula však Ferda umí mluvit, a tak jsme jej požádali, aby nám popsal náš páteční zápas proti J.R.Clubu B. A zde je přepis toho, co nám Ferda, který přitom pojídal červy a sladkovodní mušle, řekl.

"Na nedělní zápas Práce se na Zárubovce nakonec sejde pouze 13 lidí, jelikož svoji účast na poslední chvíli odřekne kvůli autogramiádě Roman Herold. Rébusem opět bude, koho dát do brány a řešení bude opět originální. Golmanem se totiž stane bývalý kanonýr Petr Beňa, kterému bolavé koleno nedovolí plně zasáhnout do hry v poli. Obrana zůstane ve svém tradičním složení, z pravé strany Lukáš Brodníček, Honza Matera. Největších změn dozná záloha, do které se po delší době navrátí veterán Strejček. Ve středu s ním bude operovat můj páníček Jirka Růt. V útoku obhájí svoji pozici nemládnoucí Jirka Šperl.


Na lavičce tak budou mít poměrně pohodu Dominik Kadlec, Marek Baran, Marek Jeřicha, Michal Juska, kteří si však budou moci povídat s Lukášem Čáslavským, kterého na poslední chvíli donominuje Richard Král. Celou taktovku lavičky vezme pod svá křídla tereza Jeřichová, která hřiště a šatny na Zárubovce zná již velice dobře z předchozí sezóny.

Samotný zápas začne plně v režii hostí, kteří posílení o tři hráče áčka zatlačí Práci na vlastní polovinu. Práce však díky vynikající obraně a šikovným krajním bekům dokáže náporu domácích odolat a kolem dvacáté minuty vyrovná hru. O pět minut později Jiří Růt dokonce vsítí gól, ten však rozhodčí kvůli staženým trenkám Martina Beneše na lavičce spravedlivě neuznají. Přesto se ale Práce bude radovat z vedení. Míč si vezme u vlastní brány Karel Strejček, nožičkami projde celé hřiště tam a zpět a opět tam a brankáře hostí přitom ještě ztrapní jesličkami. Šokovaní hosté se však brzy oklepou a opět zapnou na vyšší obrátky. V tu chvíli se však objeví na scéně Deus ex machina v podobě střídání, kdy Tereze Jeřichová provede dvojí střídání a stáhne překvapivě Brodníčka a Materu. Na stopera se postaví Markové Baran a Jeřicha, od čehož si vedoucí týmu slibuje další posílení ofenzivy. Žel tato taktika se ukázala jako chybná a Práce ještě do poločasu inkasuje vyrovnávací branku, kdy si ukázkového vlastence vstřelí po nahrávce Jeřichy Šperl.

Do druhého poločasu nastoupí Práce s taktikou, že dostane z lavičky signál, na čež má jakýmkoli způsobem vsítit góla. Signál v podobě pěti "kukuku" skutečně v 60. minutě přichází. Vše na sebe bere střídající Lukáš Čáslavský, který popadne míč v podpaždí a upaluje s ním k soupeřově brance. Za to však dostane druhou žlutou kartu a utkání tak pro něj skončí. V tu chvíli se hosté dostávají na koně převalského a na Petra Beňu se valí druhý útok za třetím. Petr statečně odolává, avšak nakonec v 61. minutě po špatném vyběhnutí (špatným směrem) inkasuje. V tu chvíli se Práce definitivně složí a do konce zápasu ještě inkasuje další 3 branky. Zápas tak skočí výsledkem 5:1 pro J.R.Club.“

I přesto, že prohra bude pro Práci znamenat sestup do 8.ligy, kde se bude utkávat opět s handicapovanými sportovci, vedení klubu podrží v roli trenérky Terezu Jeřichovou, která dala hře AC Práce konečně správnou tvář.

Ferda po posledních slovech dochroupal červy a usnul. Dobrou noc, Ferdo
.

13. června 2011 - V pátek přijďte včas !

    Z důvodu velkého fanouškovského zájmu o páteční zápas našeho týmu proti J.R. Clubu B všechny fanoušky žádáme, aby na utkání přišli s dostatečným časovým předstihem a zamezili tak zbytečným frontám u turniketů. Na zápas bude posílena i pořadatelská služba a budou prováděny přísnější bezpečnostní kontroly. To vše z důvodu co největší bezpečnosti všech fandů, co se na zápas vydají.

13. června 2011 - Proběhla oficiální rozlučka se sezonou JARO 2011 !

    V sobotu, 11.6., proběhla v prostorách ZŠ Jílovská rozlučka se současnou sezonou. Na akci dorazila drtivá většina hráčů a přítomni byli i zástupci Fan klubu a další fanoušci. Proběhlo zároveň i jednání výkonného výboru, kde se probírala především situace ohledně odpískání zápasů v další sezoně. Všichni hráči souhlasili, že jsou budou pískat, pokud jim dá manager klubu vědět s dostatečným předstihem. Zde si ovšem myslím, že by každý hráč měl sám od sebe projevit zájem a neměl by čekat až mu někdo něco řekne. Dalším bodem jednání byla jistá redukce soupisky, o které se bude ale ještě dále jednat a tudíž zatím nechceme poskytovat bližší informace. Mluvilo se i o možných posilách, ale klub chce nejdříve oslovit právě konkrétní hráče a poté až informovat média.

    Akce samotná proběhla ve velice přijemné a klidné atmosféře, ti nejvytrvalejší končili až nad ránem, pivo teklo proudem, maso bylo kvalitní a tak jedinou kaňkou byl déšť, jenž se spustil z noční oblohy, a který akci po nějaké chvíli i symbolicky ukončil. 

11. června 2011 - Na svaze mylně prohodili náš výsledek s Černýma Koněma.

    Zápas 9. kola proti Černým Koním, jenž jsme vyhráli v poměru 5:1 byl svazem přehozen. Chceme veřejnost upozornit, že ovšem již brzy dojde k nápravě. V pondělí jede jednat do sídla Hanspaulky manager Král o správném zařazení výsledku do tabulky a ta bude tak již brzo změněna na správnou podobu. Je to v krátké době již 2. podobný zkrat svazových funkcionářů a vedení AC Práce je tímto vyzývá k omluvě za toto politování hodné události, která se stává maximálně 2x za 10 sezon.

10. června 2011 - Vydřené vítězství nad Fugasem nás posunuje mimo sestupové příčky ! 

    V dnešním večerním utkáním hraném pod umělým osvětlením jsme se dlouho nemohli prosadit přes pevnou obranu soupeře, ale nakonec se nám jeho odpor povedlo zlomit 3 brankami a slavíme tak veledůležité vítezství. Více  v sekci JARO 2011.

8.června 2011 - V zákulisí se vedou tvrdé boje o sestup

   Včera jsme vás informovali, že jsme se vymanili ze sestupového pásma, ovšem realita je jiná. Po intervencích mužstva Pivojs byl zanesen svazem do tabulky výsledek 2:1 v neprospěch Beach Attacku z posledního kola. Ovšem dle informací z tábora Beach Attacku utkání skončilo 4:1 ve prospěch BA. Je zajímavé sledovat, co všechno se odehrává v zákulisí této soutěže. Zdá se, že manažeři mužstev jsou čím dál otrlejší a vynalézavější. Kauzou se nyní bude zabývat Obvodní soud pro Prahu 10 a zároveň smírčí komise PSMF. Uvidíme, jak nakonec tato kauza dopadne. Pokud ovšem vezmeme v potaz vítěství Attacku, nenezbývá nám než konstatovat, že jsme opět namočeni v sestupových vodách.

7.června 2011 

    Podle oficiálního zdroje PSMF jsme se po devátém kole konečně vyhrabali ze sestupových příček a to díky lepšímu skore před celky Lachtanu a Pradoxu. Na posledním místě tabulky se s bodovou ztrátou krčí tým Beach Attacku. To však nemění nic na tom, že bez dvou výher z posledních dvou kol bychom sestoupili.

3. června 2011 - V elektrizující atmosféře vyřídila AC Práce tým Černých koní rozdílem 2 tříd!!!

    Dokonale se nám tak povedla odveta za minulou sezonu, kdy jsme právě tomuto soupeři podlehli 1:2. Na zápas dorazila početná skupina fanoušků AC Práce a ti vytvořili bouřlivou kulisu, za kterou by byl vděčen nejeden klub z 1.A ligy. Zárubovka tak byla beznadějně vyprodaná, což nejlépe demonstruje to, že několik fanoušků muselo zůstat za plotem a fandit tak mimo svatostánek. To vše kvůli tomu, že klub nechtěl riskovat vysokou finanční pokutu za překročení kapacitní lhůty stadionu. Pro tyto věrné má však vedení skvělou zprávu a to tu, že v případě udržení se v 7. lize bude navýšena kapacita. Prostředky na tuto nákladnou akci zajistí nový sponzor klubu, o němž ovšem zatím víme pouze to, že dříve dělal řidiče našemu generálnímu manažerovi Královi. Zlí jazykové tvrdí, že mezi zainteresovanými lidmi v Hanspaulské lize se o něm mluví jako o Bílem koni. Fanoušky ovšem můžeme ubezpečit, že jakékoliv kmotry v našem klubu nestrpíme a pokud se možný sponzor nebude jevit jako solidní a čistý partner, tak s ním žádnou spolupráci nenavážeme a prostředky na přestavbu zajístíme jinak.

    Reportáž ze zápasu proti Černým koním se objeví během víkendu.

31. května 2011 - V červnu se chystá rozlučka se sezonou, na které proběhne jednání výkonného výboru !

    Dne 11.6.2011 proběhne v prostorách ZŠ Jílovská oficiální rozloučení se sezonou JARO 2011. Termín sice naznačuje, že před námi bude ještě 1 utkání, ovšem z důvodu nedostatku volných termínů se toto datum určilo jako nejvhodnější. Zároveň zde proběhne valná hromada, na které se bude jednat nejen o příští sezoně, ale o celkové budoucnosti klubu. Fanoušky i média budeme samozřejmě neprodleně poté informovat na tiskové konferenci, jenž proběhne v novinářském centru v 1. patře školy.

    Závěrem je třeba dodat, že jednání VV proběhne samozřejmě za zavřenými dveřmi, ovšem rozlučka jako taková je veřejná, a proto na ní jsou srdečně zváni všichni rodinní příslušníci, fanoušci i zástupci médií. K dispozici bude občerstvení v podobě 50 litrů smíchovské desítky, kořalka všeho druhu a k jídlu se bude podávat grilované maso na všechny způsoby a všech druhů ...

    Těšíme se na Vás

    AC Práce

28. května 2011 - Cesta k záchraně opět o trochu přiblížena !

    Po vysokém vítězsví nad týmem plážových borců z Beverly Hills 90210 v poměru 5:12 jsme se opět o něco přiblížili k záchraně 7. ligy. Reportáž ze zápasu uvedeme během víkendu. Jako menší ochutnávku uvádíme, že utkání bylo odehráno v zemi, kde lišky chodějí dávat dobrou noc, místní domorodci mluví zvláštním jazykem, slunce zde svítí jen 4 měsíce v roce, letadla vám kroutí pár metrů nad hlavami a dostavníky jezdí po 6-ti hodinách. Máme důvodné podezření, že právě zde hledali inspiraci autoři hitu Země vzdálená, který poté proslavil zpěváka Kamila Střihavku. 

14. května 2011 - Lukáš Brodníček krizovým managerem !!!

    Kvůli známým problémům v klubu AC Práce byl do funkce krizového managera zvolen Lukáš Brodníček, který bude mít na starosti zvládnutí a překonání kritického období. Jeho dalším úkolem bude i příprava jak sportovního, tak finančního plánu pro příští sezonu.

14. května 2011 - Aktualizována sekce JARO 2011 se statistikami a komentáři k zápasům !

7. května 2011 - Včera zasedlo nejužší vedení AC Práce jednalo o budoucnosti klubu !!!

    Včera v pozdních hodinách řešilo představenstvo klubu v čele s generálním managerem Richardem Králem současnou i budoucí pozici týmu na hanspaulkové mapě. Pro naše fanoušky máme dobrou zprávu a to tu, že se nemusí bát zániku Práce. Klub se normálně přihlásí do příštího ročníku a nezáleží zda-li to bude v 7. či 8. lize.

    Ovšem funkcionáři se naprosto jasně dohodli na tom, že pokud má tým fungovat na nějaké úrovni, je třeba do něj nastavit striktní řád a jasné podmínky, za kterých budou moci hráči za tým nastupovat. Jedná se především o pískání zápasů - zde se vyskytlo více variant, jenž mají vyřešit tuto problematiku, která nás již stála odečtení 6ti bodů. Další věcí je docházka na zápasy a především zpětná vazba na informace, které vedení předává hráčům.

    Na schůzi se také rozhodlo, že o celém problému chce mít představenstvo jasno v půlce června, kdy by mělo dojít k hromadnému shromáždění všech zainteresovaných osob ve vztahu k AC Práce. Zde budou jasně vyřknuty podmínky a pokud s nimi někteří nebudou souhlasit, budou z klubu vyhozeni. Počítá se tak s jistou redukcí soupisky pro příští rok ale zatím to jsou jen spekulace.

    O všech dalších krocích budeme informovat zde na webových stránkách.

1. května 2011 - AC Práce slaví dnes svůj svátek !!!

Přejeme jí hodně úspěchů jak ve fotbalovém tak v osobním životě.

30. dubna 2011 - Situace v AC Práce začíná být kritická ...

    Situace v klubu se po posledních událostech dostala do kritického stavu. Jen co jsme se konečně postupně začali zvedat na trávníku a konečně začali sbírat i body, tak dojde k tomu, že nám je vedení ligy brzy zase odejme z důvodu neodpískaných zápasů. Rázem se tedy opět ocitneme na chvostu tabulky a boj o záchranu se tak již stane naším jediným cílem. Další věcí je to, že pokud se tato situace nebude řešit, to znamená, že hráči, kteří zatím nepískali a nejeví zájem na tomto stavu něco měnit, tak mohou zapříčinit i zánik klubu, protože je známo, že za určitý počet neodpískaných utkání hrozí klubu vysoká pokuta a vyškrtnutí z Hanspaulskové mapy. Každý by si tedy měl sáhnout do svědomí a dát jasně najevo, jestli mu je to lhostejné, nebo s tím chce něco dělat.

    Vedení týmu je samozřejmě připraveno i na nejhorší možnou variantu a to nepodání přihlášky pro příští rok. Naši fanoušci ovšem nemusí smutnit, protože občanské sdružení AC Práce je schopno v takovém případě zajistit finanční podmínky pro chod klubu v 8. lize, která by se za tohoto předpokladu přihlásila, ale již s trochu pozměněnou soupiskou.

    Zároveň se tímto prohlášením chceme omluvit týmům, na jejichž zápasy jsme se jako soudci nedostavili.

29.dubna 2011 - Publikujeme otevřený dopis mužstvu Atletico Cerveza

       Vážení hráči, funkcionáři, fanoušci, maséři, kustodi a jiní co máte cokoliv společného s klubem Atletico Cerveza,

dne 29. dubna 2011 se mělo odehrát utkání mužstva AC Práce proti vám tedy mužstvu Atletico Cerveza, a to na hřišti v Běchovicích, které rozhodně není domácím hřištěm AC Práce. Mělo být hrané od 20:45, avšak když se ve 21:00 v areálu nevyskytoval nikdo jiný než mužstvo AC Práce a rozhodčích, bylo zřejmé, že se k utkání již nedostavíte. 

     Nevím zda-li je to vaše preferované hřiště, ale i pokud není, tak my jsme byli schopni zajistit si vízum, letenky a dokonce jsme se poprali i s časovým posunem, který v této oblasti je +4 SEČ. Nevím tedy, proč jste toho nebyli schopni vy? Možná, že vám při cestě přes hranice našli v taškách zabaleného nějákého ilegálního utečence, který prchá před sebou samým nebo snad japonskou radioaktivitou. Možná, že vám prostě nebylo po chuti hrát proti nám, ale nic z toho vám nebrání zavolat na svaz nebo alespoň z okna, že se na utkání nedostavíte. I v dnešním světe existují telefoní budky na každém rohu, pokud k vám domu ještě telefon nedorazil. Dokonce i na poště vás nechají zavolat, pokud je slušně požádáte.

   Otázkou pro mě nezodpověditelnou je však přítomnost jednoho vašeho hráče v areálu, který se dostavil zhruba přesně na čas, zavolal si, odešel. Pochybuji, že to byl někdo kdo si spletl místo svého utkání, a tak tedy soudím, že patřil k vám.

    Tímto vás žádám, chytněte se za uši a pověste se do průvanu.  A jestli jste pouze o utkání nevěděli, neboť to byla předehrávkách 7. kola tuším, je to stejně vaše chyba, a doufám, že z toho budete mít alespoň výčitky svědomí. I když nevím, jestli vůbec nějáké máte.

Z Běchovic (prý jsme pořád v Evropě) Cerveze

Dominik Kadlec - vyčerpaný turista

  

15.dubna 2011 - Se třemi brankáři bereme tři body po třech vstřelených brankách

   Když jsem si myslel, že už jsme tuto sezonu vyzkoušeli všechny zvláštní varianty naší sestavy, pletl jsem se. Dnes jsme se sešli ve složení 3 brankářů a 3 hráčů do pole. Ukázalo se však, že je to lepší kombinace než se sejít bez brankáře. Soupeř od začátku tahal za kratší stranu provazu, po většinu utkání měl sice balon na kopačkách a měl i více střeleckých pokusů, avšak jeho projev byl takový nějáký nijaký. Dozadu nic a do předu ještě méně. Více čtěte v rubrice  sezona jaro 2011

9. dubna - Vyjádření vedení klubu k současné situaci ohledně výsledků AC Práce

    Vedení týmu AC Práce si je vědomo nespokojenosti fanoušků a sponzorů s výsledky a postavením v tabulce, které Práce po úvodních 2 kolech zaujímá. Očekávání, se kterými šla celá organizace do nové sezony, byla naprosto odlišná a proto si uvědomujeme, že se současný stav věcí musí být co nejdříve napraven. Hlavní příčiny vidíme v prozatimní špatné docházce v čele s absencemi brankářské jedničky Tomáše Krajňáka, jehož postavení v hierarchii týmu se bude v nejbližší době řešit. Hráč může být v době utkání nemocen či může mít pracovní, školní či jiné povinnosti, ale aby někdo vysvětloval svou absenci stylem, že k utkání mohl být v pohodě připraven ale že stejně dorazila náhrada tak se mu nechtělo, nemůže  být akceptováno. Dalším důvodem je podle nás nováčkovská daň, kterou postupem do vyšší ligy splácíme.

    Fanoušky každopádně chceme ubezpečit, že nic nenecháváme náhodě a současné postavení týmu se intezivně řeší. V jednání už jsou dokonce i nové posily, které by nám mohli pomoci, aby tým opět najel na vítěznou vlnu. Věříme, že již příští kolo ukážeme, že umíme hrát lepší fotbal a dosahovat kladných výsledků v nás prospěch.

Vedení AC Práce

8.dubna 2011 - 5+1 statečných nestačilo na Torpédo

Hanspaulská liga se hraje 5+1,  a tak náš tým dodržujíc pravidla se dostavil k utkání v tomto počtu, bohužel regule prý dovolují i střídání, a tak soupeř přišel s tim, že bude střídat. Navíc jejich hráči měli dresy, turfovou obuv, stulpny, chrániče, a tak nám již před utkáním bylo jasné, že uspět můžeme jen se zonou a pohybováním se ve čtvercích na vlastní půlce. Poměrně dlouho se soupeři nedařilo náš blok rozbít, a tak až ve 4 minutě odjistil Torpédoborec z Ohrobce své zbraně a střelou z půlky překonal náš čtvercový blok. Patrně byla chyba hráče, který měl vyskakovat do ostrého hrotu a možná tam byl také menší zaváhání našeho brankáře. Vzhledem k tomu, že dokonce zbývalo jen 56 minut museli jsme hru otevřít, a tím jsme umožnili soupeři chodit do přečíslení, avšak přesto jsme uhráli slušný výsledek 3:7. Nutno říci, že soupeř nás přehrál i v zázemí, když měl s sebou dvě fanynky a my dva fanoušky. To znamená tedy 4:0 pro soupeře. Ovšem v jednom ohledu jsme byli lepší...byli jsme hezčí :D :D

7. dubna 2011 - V pátek proti Torpédu !

Tento pátek nás čeká utkání proti jednomu z největších favoritů naší ligy, tým Torpedo Ohrobec SKA. V 1. zápase tento velezkušený hanspaulkový mančaft lehce přemohl Athletico Cerveza v poměru 6:2. Velkým problémem je, že stejně jako v prvním zápase budeme citelně oslabeni o několik klíčových hráčů včetně brankáře Krajňáka, jenž dorazí při nejlepším na 2. poločas. Nicméně se zkusíme pokusit o malý zázrak a připsat si první letošní body. 

2. dubna 2011 - AC Práce začala na úvod porážkou proti Klamovské skvadře v poměru 3:4

Až budu vědět, co k této blamáži napsat, tak se do toho pustím. Zatím ve mně převládají emoční projevy, za které by mě pacifisté asi nepochválili a tudíž se do hlubších rozborů zatím pouštět nechci. Děkuji za pochopení.

27. březen 2011 - V generálce na sezonu jsme podlehli týmu Vysmátých zajíců 5-6.

Utkání hrané na tartanové ploše bylo zároveň ostrým testem pro naší novou brankářskou posilu Marka Barana. Bary utkání zvládl celkem obstojně i přes větší počet inkasovaných branek, které padali po individuálních chybách hráčů v poli. V utkání jsme sice 2-0 vedli, ale poté soupeř otočil až do stavu 6-3 a i přes drtivý finiš se nám již vyrovnat nepodařilo. O branky se postaral 2x Béňa, nastoupivší s novými střeleckými kopačkami, 2x Laube a 1x Čáslavský. Kaňkou na zápase byla, kromě výsledku, nízká účast hráčů. O výsledku rozhodla především větší soustředěnost soupeře a naše neproměňování šancí. Věřme, že tento zápas byl tedy pro nás důsledným varováním před pátečním zápasem s Klamovskou skvadrou ...

Sestava : Baran - Laube, Béňa, Král, Čáslavský, Šperl, Matera  

 

11. březen 2011 - Domluveno přátelské utkání s týmem 6. ligy, Vysmátými zajíci. Soupeř je nám dobře známý, poněvadž se v jeho středu pohybuje pár našich kamarádů a navíc jsme v minulé sezoně pískali jejich utkání s Přezleticemi. Zajíci, stejně jako my, se před touto sezonou posunuli o ligu výš a proto nás jistě čeká kvalitní soupeř a velice těžká generálka před samotným startem mistrovských zápasů. Termín je naplánován na 26. března v odpoledních hodinách (bude upřesněno) a bude se konat na našem domácím hřišti Zárubova. Budeme se také snažit po utkání naplánovat tiskovou konferenci s hlavními představiteli týmu Práce, abychom jim položili pár otázek týkajících se cílů do nové sezony a událostí posledních měsíců v našem klubu.

11. březen 2011 - Startovné na sezonu JARO 2011 uhrazeno ! AC Práce již tak splnila všechny potřebné administrativné záležitosti a může se v klidu soustředit na start své historicky druhé sezony v Hanspaulské lize. Poslední věcí, kterou tak vedení týmu bude muset učinit, je registrace nové posily Marka Barana.

28. února 2011 Generální manager týmu již dostal od vedení soutěže avízo o uhrazení nezbytných poplatků pro start v jarní části sezony 2011. Bude tedy nutno tyto peníze co nejdříve vybrat. Nejpozdější možný termín k uhrazení je 8. březen. Takže s tím počítejte. Král přislíbil, že rozpočítá, kolik každý bude muset poslat na klubový účet a zorganizuje poté nějakou týmovou schůzi.

28. února 2011 - Nové logo hotovo !

Lukáš Čáslavský konečně splnil svůj slib a vyrobil logo, které bude tým Práce v nejbližších sezonách doprovázet a vy si jej můžete vychutnat ihned na úvodní stránce tohoto webu. Emblém by měl dostat klubovou, bílo-modrou barvu, ale prozatím jej necháváme jen černobílé z důvodu retro-stylové zajímavosti.

25. února 2011 - Již je známo rozlosování utkání naší skupiny 7.E ligy. (Pokud vás zajíma rozlosování, klikněte v levém menu na tabulku, odkud se dostanete ke všemu potřebnému. Termíny ještě nejsou oficiální, a tak může dojít ke změnám.) Sezona pro nás začíná 1.4. 2011 od 17:00 na hřišti Zárubova, kde také odehrajeme první 3 utkání a to stále ve stejný čas 17:00. Celkově se na tomto našem domácím hřišti představíme v sezoně 7x z 11 utkání. Kaňkou na rozlosování je utkání na hřišti v Běchovicích, kde nastoupíme až v pozdní hodinu 20.45 proti týmu Atletico Cerveza. Ovšem nejsem si jist, zda-li proběhlo losování za přítomnosti státního dozoru a notáře, protože v naprosto shodné datum i čas máme hrát i utkání s týmem Pradoxu na zákostelském pažitu. Patrně se tedy budeme muset rozdělit na 2 party a splnit naší povinnost, protože my losování neprovádíme, jen jej hrdě dodržujeme. Našim první soupeřem bude tým Klamovská skvadra, která hrála 7. ligu také na podzim a umístila se v klidném středu na 6.místě tabulky a to se ziskem 12 bodů. Dá se tedy očekávat, že již tento zápas nám napoví, v které polovině tabulky se budeme pohybovat, a jistě nám také ukáže, zda-li jsou všichni hráči schopni přepnout na "vyšší" tempo 7. ligy. :D

Zajímavostí je také odhad pořadí mužstev, který vytvořilo mužstvo Torpeda ohrobec SKA. V tomto pořadí jsme se umístili přímo na druhém místě a to jen proto, že na prvním je mužstvo, které tento žebříček sestavovalo.

Během dalších dnů vám Jirka Šperl přinese hlubší rozbor našich soupeřů.

Ohledně utkání v Běchovicích bych rád již s předstihem apeloval na hráče a fanoušky, aby si zařídili výjezdní víza do této lokality co nejdříve. Do batůžku si s sebou určitě zabalte kromě svačiny i kompas, buzolu, mapu, výpis z rejtříku trestů, zimní a letní oblečení a prášky na spaní, aby jste se lépe vypořádali s časovým rozdílem a mohli tak v klidu spát.

6. února 2011 - Bylo rozlosováno neoficiální zařazení do skupin pro sezonu JARO 2011. Náš tým byl zařazen do 7.E skupiny. Jistou Perličkou je, že se opět utkáme s týmem Černých koní a můžeme jim tak vrátit porážku z minulé sezony. Dalším náročným soupeřem bude jistě tým Pradoxu, v jehož bráně již bohužel nenastupuje legendární Michal Anděl. O tomto brankáři prohlásila opora týmu Práce Dominik Kadlec, že budí jeho respekt, protože patří mezi absolutní top soutěže. Viz. www.hanspaulska-liga.cz

2. února 2011 - Marek Baran již podepsal smlouvu v klubu, a zbývá pouze do řešit registraci hráče na svaze. Doufejme, že si vedení klubu dá pozor a nezašle registrační podklady minutu po uzavření přestupového okna, jako se to stalo Slovenskému bombarďákovi Robertu Vittekovi.

A co říká Marek na angažmá v klubu AC Práce?

Místo odpovědi nám Marek zaslal své foto, kterým chce vzkázat našemu brankáři Tomáši Krajňákovi: " Tome, neboj se, přicházím jako dvojka".

 

21. prosinec 2010 - Marek Baran se stane posilou AC Práce pro příští ročník !

Problémy se stabilním brankářem číslo 2 jsou snad tak vyřešeny. K podpisu a dalším nutným formalitám dojde až po vánočních svátcích v rozmezí leden - březen, ale již brzy se zde na klubovém webu objeví profil nové posily týmu.

 

16. prosinec 2010 - Dnes se koná oficiální zakončení všech soutěží v rámci Hanspaulské ligy pod názvem Dvanácty zápas !

Tohoto galavečeru, který vysílá živě TV Noe v rámci křesťanského bloku, se zúčastní i 2 zástupci z našeho týmu a to dvojice Michal Juska - Roman Herold. Oba zmínění převezmou VOUCHER na 50-litrovou bečku staropramenské desítky a pokud jej cestou domů nevymění za hmotnou část božího daru, což nikdo nemůže zaručit, tak dojde k jeho konzumaci nejspíše během ledna příštího roku.

 

12. prosinec 2010 - Přidán rozhovor s managerem Richardem Králem

Přečtěte si, jak hodnotí nejvyšší muž týmu právě skončenou sezonu. Nakousne i pár novinek k sezoně příští.

 

11. prosinec 2010 - V sekci PODZIM 2010 si můžete přečíst rekapitulaci sezony podzim 2010.

 

7.prosince 2010 - Strejček trénérem roku !!!

Karel Strejček se stal za rok 2010 nejlepším trenérem oddílu AC Práce, letos je to první rok, kdy se tato anketa udílí. Karel se mezi širokou konkurencí prosadil především díky skvělým psychologickým tahům.

4. prosinec 2010 -  AC Práce vyzkoušela 3 nové tváře

Na včerejší rozlučce, která byla zároveň jakýmsi neoficiálním startem zimní přípravy na novou sezonu, se zkoušeli 3 noví hráči. 2 z nich náš tým ale nakonec alespoň pro nejbližší sezony neposílí, proto nebudu, vzhledem ke konkurenci, vypisovat jejich jména. Ovšem 3 tvář, Marek Baran, zaujal naše vedení natolik, že ještě včera v pozdních hodinách obdržel oficiální nabídku jak od generálního, tak sportovního managera. Nyní se čeká je na stanovisko samotného hráče a jeho agenta. Jednání jsou ovšem na dobré cestě a podpis smlouvy by tak měl být pouhou formalitou. S Baranem se, vzhledem k jeho vleklým zdravotním potížím s kolenem a početnosti našeho kádru, počítá spíše jako s posilou na občasný záskok a především na pozici stabilního druhého brankáře, který nám chybí.

4. prosinec 2010 - PROBĚHLO OFICIÁLNÍ ROZLOUČENÍ SE SEZONOU PODZIM 2010

Vzhledem k okolnostem, které vedli k našemu odvolání utkání s 1. HFC BB, svolal manager týmu Richard Král na včerejší podvečer hráče k sešlosti na ZŠ Jílovská, kde jsme se oficiálně rozloučili s veleúspěšnou sezonou PODZIM 2010. Nejprve se hráči rozhodili do 4 tříčlenných týmů, aby mohl proběhnout miniturnájek v hale a poté se většina přesunula na oslavu do místního hostince. Oslavy trvali až do ranních hodin a v plánu je ještě jedno rozloučení, které ale zatím nemá určené datum. Jasné je to, že by mělo proběhnout opět v příhodných prostorách ZŠ Jílovská a měli by na něj být pozváni i fanoušci týmu, kteří se budou moci hráčů i vedení týmu zeptat na věci, které je zajímají. Zároveň proběhne i autogramiáda mistrů ligy. Sledujte tedy stránky, kde se snad brzy dozvíte o konkrétním datu akce.

2. prosinec 2010 -  JSME MISTŘI !!! - ředitel ligy volal manageru Královi se vzkazem, že poslední zápas podzimu 2010 bude kontumován v náš prospěch !!!

Ano, náš sen se stává realitou a to proto, že tým 1. HFC BB byl vyloučen ze soutěže kvůli neodpískaným zápasům, které patří k hlavním povinnostem každého hanspaulkového týmu. Bez boje tak kontumačně vítězíme 6:0 a stáváme se mistry 8.H ligy.

1. prosinec 2010 - Černí koně zvítězili nad Muchachos a stále s AC Práce soupeří o titul !!!

Přesně tak, jak většina odborníků na začátku sezony předpovídala, tak o mistrovi se rozhodne až v posledním kole. Situace je jasná. Našemu týmu stačí jakkoliv bodovat proti 1. HFC BB, naopak Koně musejí bezpodmíněčně zvítězit proti Meďáku a doufat v naší porážku. Vše tedy máme ve svých rukách a doufáme, že vysněný cíl vytčený před sezonou se nám podaří realizovat a spolu s našimi fanoušky v pátek oslavíme celkové prvenství.

1. prosinec 2010 - Rubrika rozhovory

Přidán nový rozhovor s Dominikem Kadlecem, se kterým jsme si povídali o aktuální situaci týmu Práce. Osvětlí nám mimo jiné i to, jak je to vlastně s jeho pozicí v klubu.

27. listopad 2010 - AC Práce bude mít své logo !!!

Ano, je to tak, náš klub se dočká vlastního loga, které je již načrtnuto a čeká se jen na práci grafika Lukáše Čáslavského, který mu vtiskne konečnou podobu. Doufejme, že jej budeme moci představit již po posledním zápase sezony proti týmu 1. HFC BB.

23. listopad 2010 - ČERNÍ KONĚ SE POKOUŠEJÍ MOTIVOVAT PROSÍM, NESMĚJTE SE MATERIÁLNÍM ÚPLATKEM !!!

Zákulisní fámy, které byly vděčným objektem médií v poslední době, se potvrdily. Náš příští soupeř, tým "Prosím, nesmějte se", je motivován týmem Konů, kteří slibují karton Plzeňského piva Prazdroj, pokud nás "Nesmějte se" porazí. (zdroj diskuzní forum týmu PNS, pozn. red.) Tato motivace se může stát celkem těžkou překážkou nad vysněným prvním flekem, protože jak všichni víme, pivo je skutečně velký motivátor nejednoho mančaftu. Ovšem zástupci týmu Práce se již nechali slyšet, že se nebojí, protože jejich motivace je naprosto stejná, ba dokonce ještě vyšší, protože je známo, že za titul mistra se uděluje ne karton, ale dokonce celá bečka Smíchovské desítky Staropramen.

20. listopad 2010 - Posezonní rozhovor s managerem Richardem Králem

Během prosince by se zde na stránkách měl objevit posezonní rozhovor s hlavním představitelem týmu Práce Richardem Králem. Ten slíbil, že si na nás udělá čas a zodpoví pár otázek. Do budoucna přemýšlíme o možných online rozhovorech. Vše záleží na časové vytíženosti Krále.

20. listopad 2010 - TOMÁŠ KRAJŇÁK POPÍRÁ, ŽE BY PO SEZONĚ OPUSTIL TÝM PRÁCE

S klidným srdcem můžeme našim fanouškům vzkázat, že brankářská opora a jednička týmu, Tomáš Krajňák, popřel, že by měl po sezoně skončit v týmu AC Práce. Spekulace, které tak zaplňovaly přední stránky všech možných deníku, týdeníku, měsíčníků, slunečníků i ročníků, můžeme vyvrátit. Údajně se jednalo o to, že Krajňák není spokojen se svou pozicí v týmu a že ho role brankáře již nenaplňuje. Krajňák to ovšem včera vše popřel se slovy, že to absolutně není pravda a je připraven nastoupit do zimní části přípravy na novou sezonu.

12. listopad 2010 - AC PRÁCE NA 1. MÍSTĚ TABULKY !!!

Po výhře na Odlehlou a infarktovém závěru, ve kterém Černí koně TMK prohráli s Chudáky, se náš tým vyšvihl do čela tabulky 8.H ligy. 2 kola před koncem tak máme náskok 2 bodů a k jistotě prvního místa nám tak stačí 3 body ze zbývajicích 2 zápasů. Postup již máme zajištěn a tak se spolu s našimi fanoušky můžeme od jara těšit na 7. ligu !

 

 

8.Listopad 2010   Jako jediní jsme získali oficiální postoj Jiřího Šperla

Ano, kritizuji smlouvy, které manager týmu uzavřel se zmíněnými hráči, ale rozhodně nemám ambice stát se generálním manažerem týmu. Na tento post nemám zkušenosti, ani ambice. Mrzí mě, že jsem nedostal prostor vyjádřit se k tomuto výmyslu. Práci, kterou manager Král odvádí oceňuji a velice si jí vážím. Ani s hráči Laubem a Kadlecem nemám sebemenší problémy a rozhodně bych ani jako manager neuvažoval o jejich uvolnění. Proto mě mrzí slova, která byla vyřknuta v médiích. Novináři si to opět převrátili podle sebe jako v případě Tomáše Pekharta. Děkuji, Šperl Jiří

7.Listopad 2010 - MÉDIA PÍŠÍ: ve zkratce: Jiří Šperl je nespokojen s prací manažera Krále, Král uzavřel s Laubem a Kadlecem nevýhodné smlouvy. Na schůzi představenstva klubu po skončení sezony hodlá Šperl kandidovat na pozici manažera, dá se očekávat, že za této situace by byly časy Laubeho a Kadlece v klubu sečteny.

Kadlec k celé věci říká: "Myslím si, že Jirkovo vyjádření do médií nebylo šťastné, a troufnu si tvrdit, že z Jirky mluvil spíše pocit jisté nedoceněnosti. Obavu z odchodu z klubu nemám, neboť Jirka v kandidatuře neuspěje."

23.října - V rubrice rozhovory najdete rozhovor s Lukášem Brodníčkem, kterého vyzpovídal Jirka Šperl

16.řijna 2010 - počet unikátních návštěv 563 ;-) to je poměrně dobré :-)

(20.září 2010) Král promluvil: Krajňák mě nasral!!!!......V rubrice rozhovory čtěte co mimo jiné říká na problémy Tomáše Krajňáka, jaké výkony čeká od našeho mužstva, a jak to vypadá s benefičním turnajem, jehož výtěžek bude věnován na charitativní účely, bohužel jsme se nedozvěděli jak je to ve skutečnosti se smlouvou Karla Strejčka.

Krajňák: Již jsem v pořádku a připraven v pátek nastoupit !!! .....poté, co se tato zpráva dostala do médii, strhl se v předprodeji vstupenek doslova boj o život, každý by rád viděl Tomáše z první řady, přesto lístky do kotle hostí jsou stále k mání a budou v prodeji dvě hodiny před utkáním na místě.  V brzké době vám přinesem rozhovor. Čtěte tedy pravidelně rubriku rozhovory !!!

 
TOPlist